Content type: Page
// 30-03-2020

Dają realną pomoc i wsparcie

ręka

Są niezastąpieni, a ich praca bezcenna. W tej trudnej sytuacji dają to, co najbardziej potrzebne – wsparcie, opiekę, pomoc, życzliwość i uśmiech. SĄ. A to tak wiele w obliczu wyzwania, jakie postawiła przed nami rzeczywistość. W jaki sposób wspierają potrzebujących gliwiczan pracownicy jednostek podległych Wydziałowi Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Gliwicach?

Content type: Page
// 27-03-2020

KOMUNIKAT UM: ograniczenia w dostępie interesantów

nie przychodz do UM, zostań w domu

W związku ze stanem epidemii Urząd Miejski w Gliwicach wprowadził ograniczenia w dostępie interesantów. Przypominamy, że obowiązuje zakaz swobodnego wstępu mieszkańców do budynków Urzędu Miejskiego przy ul. Zwycięstwa i Jasnej oraz miejskich jednostek organizacyjnych.

Content type: Page
// 26-03-2020

#zostańwdomu – gdzie szukać pomocy w czasie epidemii?

Potrzebujesz pomocy? Dzwoń!

Apelujemy: w czasie epidemii, jeżeli to możliwe, zostań w domu! Nie ryzykuj zakażenia koronawirusem, a jeżeli potrzebujesz pomocy – podajemy garść przydatnych numerów telefonów i adresów mejlowych.

Content type: Page
// 24-03-2020

KOMUNIKAT: Informacja z 24 marca 2020 r.

koronawirus baner

Na terenie Gliwic w kwarantannie przebywa 188 osób  (stan z 24.03, godz. 12.00). Liczba potwierdzonych  przypadków osób zarażonych nie zmieniła się i wynosi 2.

Content type: Page
// 23-03-2020

Pewna płaca – i leki na czas!

baner akcji polskiej grupy farmaceutycznej

W obliczu epidemii koronawirusa Polska Grupa Farmceutyczna, jeden z największych dystrybutorów w branży farmaceutycznej, ma rozwiązanie dla osób pracujących do tej pory na tzw. czasówkach i umowach-zleceniu, a obecnie borykających się z trudną sytuacją materialną.

Content type: Page
// 19-03-2020

KOMUNIKAT: Informacja z 19 marca 2020 r. o działaniach miasta związanych ze stanem zagrożenia epidemicznego

koronawirus , sytuacja w Gliwicach, infografika

Na terenie Gliwic kwarantannie poddano 157 osób.  (stan z 19.03, godz. 12.00). Nie mamy potwierdzonych  przypadków osób zarażonych. W związku ze zgodą służb sanitarnych na upowszechnianie informacji o liczbie osób w kwarantannie i zarażonych, codziennie -  z wyjątkiem weekendu - będziemy prezentować zaktualizowane dane.

Content type: Page
// 18-03-2020

Przetarg na rower miejski unieważniony

rower miejski

Drugi przetarg na organizację systemu roweru miejskiego w Gliwicach został unieważniony. Miasto nie przewiduje organizacji kolejnego. Oznacza to, że w 2020 r. w Gliwicach nie będzie funkcjonował rower miejski.

Content type: Page
// 17-03-2020

KOMUNIKAT: UM wprowadza ograniczenia w dostępie interesantów

nie przychodz do UM, zostań w domu

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, na podstawie par. 8 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 roku w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz.U. poz. 433), Urząd Miejski w Gliwicach wprowadza ograniczenia w dostępie interesantów. Od poniedziałku, 16 marca 2020 r.,  wprowadzony zostanie zakaz swobodnego wstępu mieszkańców do budynków Urzędu Miejskiego przy ul. Zwycięstwa i Jasnej oraz miejskich jednostek organizacyjnych.

Content type: Page
// 16-03-2020

Uwaga, zmiany w USC i Biurze Podawczym

budynek urzędu

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym i w trosce o zdrowie klientów, od poniedziałku 16 marca Urząd Stanu Cywilnego i Biuro Podawcze UM działają w ograniczonym zakresie.

Content type: Page
// 13-03-2020

KOMUNIKAT: UM wprowadza ograniczenia w dostępie interesantów

nie przychodz do UM, zostań w domu

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, Urząd Miejski w Gliwicach wprowadza ograniczenia w dostępie interesantów. Od poniedziałku, 16 marca 2020 r.,  wprowadzony zostanie zakaz swobodnego wstępu mieszkańców do budynków Urzędu Miejskiego przy ul. Zwycięstwa i Jasnej oraz miejskich jednostek organizacyjnych.