Złap formę i tańcz w Arenie Gliwice

Updated: 23.07.2019 / Section: / pdf
joga fot. S. Zborilova

3 sierpnia Arena Gliwice zaprasza na wakacyjną praktykę jogi. Taka rozgrzewka z pewnością przyda się przed Latino Dance Night – gorącą imprezą, która obędzie się w hali niecały tydzień później.

Ćwiczenia jogi są zalecane głównie osobom, których praca wiąże się ze spędzaniem czasu przy komputerze. Jednak to przede wszystkim świetny relaks dla ciała i ducha.

Bezpłatne zajęcia odbędą się 3 sierpnia, w godzinach od 09.30 do 12.00. Poprowadzi je Arkadiusz Szydełko, dyplomowany nauczyciel jogi.

Informacje organizacyjne:

  • Lepiej założyć przylegającą do ciała, wygodną, sportową odzież. Obszerne bluzki będą zsuwać się na twarz, przeszkadzać podczas wykonywania pozycji skierowanych głowa w dół.
  • Trzeba zabrać własną matę lub kocyk.
  • Uczestnicy zostaną poproszeni o podpisanie oświadczenia o udziale w zajęciach na własną odpowiedzialność oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  • W przypadku niesprzyjających lub sprzyjających przesadnie warunków atmosferycznych zajęcia odbędą się wewnątrz budynku.

9 sierpnia od 17.00 do 23.00 teren przed Areną Gliwice (plac główny - przy wejściu A) zamieni się w taneczną przestrzeń pełną latynoskich rytmów. Będzie głośno, gorąco, tanecznie i konkursowo. Najlepsi tancerze zostaną wyróżnieni drobnymi podarunkami. Wstęp wolny!

Więcej informacji można znaleźć na stronie Arenagliwice.com.

plakat, latino, impreza
fot. materiały organizatora
joga, plakat
fot. materiały organizatora
plakat, latino, impreza fot. materiały organizatora
joga, plakat fot. materiały organizatora

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking