Punkt do dorobku

Aktualisiert: 30.09.2019 / Bereich: / pdf
Piast Gliwice

Piast Gliwice bezbramkowo zremisował w Gdyni z Arką. Mimo iż mecz toczył się w szybkim tempie, a obie drużyny stworzyły sobie naprawdę dużo sytuacji,  piłkarze nie zdołali znaleźć drogi do siatki. Po wyrównanym spotkaniu zespoły podzieliły się punktami.

To był ciekawy mecz. Dużo się działo, było wiele akcji i zmienności sytuacji na boisku. Trener Jacek Zieliński powiedział, że jest „dwóch rannych”. Można się z tym zgodzić, bo trudno ocenić, która drużyna miała lepsze sytuacje – ocenił spotkanie trener Waldemar Fornalik.

W 32. minucie Patryk Sokołowski wbił piłkę do siatki, ale jego trafienie nie zostało uznane. Sędzia Tomasz Musiał skorzystał z wideoweryfikacji VAR i dopatrzył się pozycji spalonej. – To nie jest korzystna sytuacja, kiedy cieszysz się, a później sędzia odwołuje bramkę. Długo później się rozpamiętuje, czy był spalony czy nie. Wróciliśmy jednak do gry, a w końcówce mieliśmy dwie dobre sytuacje Tomasza Jodłowca i Tiago Alvesa  – dodał opiekun Niebiesko-Czerwonych.

Zremisowaliśmy z drużyną, która moim zdaniem jest na fali wznoszącej. Trzeba szanować ten punkt – zakończył trener Waldemar Fornalik.

Biuro Prasowe
GKS Piast SA 

 

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking