Turniej Orlika

Hinzugefügt: 05.10.2010 / Bereich:

12 października stratuje w Gliwicach Turniej Orlika o Puchar Prezydenta Miasta w piłce nożnej. Mecze będą rozgrywane na boisku przy ul. Jasnej w czterech grupach wiekowych.

Mogą w nich wziąć udział dziewczęta i chłopcy z roczników 1997 – 2000 w dziesięcioosobowych zespołach (na boisku gra pięciu zawodników + bramkarz). Każda zgłoszona drużyna rozegra minimum trzy spotkania, a te które dojdą do finałów – aż osiem. Mecze będą prowadzone w systemie 2 x 10 minut z 5-minutową przerwą.
Do turnieju mogą zgłaszać się drużyny szkolne, dzielnicowe, środowiskowe oraz tzw. „dzikie drużyny” wraz z dorosłym opiekunem. Jednak – jak zastrzegają organizatorzy – w jednej grupie nie może grać więcej niż trzech zawodników reprezentujących kluby sportowe. Na najlepszych czekają puchary, nagrody rzeczowe i niespodzianki. Udział w turnieju jest bezpłatny. Zgłoszenia należy kierować osobiście lub korespondencyjnie do Referatu Sportu Wydziału Kultury i Promocji Miasta UM (ul. Zwycięstwa 21, 44-100 Gliwice) do 8 października. Informacji na temat imprezy udziela Janusz Jabłoński (tel. 32/238-54-44 lub pok. 121 na I piętrze Urzędu Miejskiego). (bom)
 

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych  Benchmarking