Aktualności | Z podwórka na stadion

Z podwórka na stadion

Z podwórka na stadion

Opublikowane: 07.03.2011 / Sekcja: Sport 

Rozpoczęły się zapisy do XI Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.

Najlepsze drużyny chłopców i dziewcząt zdobędą puchar oraz tytuł mistrzów Polski w kategorii U-10, a w nagrodę wyjadą do Holandii na imponujący stadion Ajaxu Amsterdam oraz przejdą trening w jednej z najlepszych na świecie młodzieżowych szkółek piłkarskich – informują organizatorzy.
W rywalizacji mogą wziąć udział dzieci do lat 10. Termin rejestracji drużyn upływa 31 marca. Trenerzy i nauczyciele mogą zapisywać maksymalnie 12-osobowe zespoły dziewcząt lub chłopców, wysyłając formularz zgłoszenia przez internet (dostępny na stronie www.zpodworkanastadion.pl), pocztą tradycyjną do działu UKS przy PZPN (ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7, 02-366 Warszawa) lub faksem na numer 22/551-22-40.
Rozgrywki rozpoczną się w połowie kwietnia. Młodzi piłkarze zmierzą się najpierw na etapie gminnym i powiatowym. Drużyny, które zwycięsko przejdą tę część rywalizacji, wezmą udział w 16 finałach wojewódzkich. Najlepsze zespoły wystartują w Wielkim Finale we wrześniu. Organizatorem Turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej. Patronat honorowy nad imprezą objęli: UEFA Grassroots, Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. (bom)