Wakacje w Neptunie

Uaktualniono: 24.06.2019 / Sekcja: / pdf
neptun basen zajęcia Fot. A.Witwicki/arch.UM Gliwice

Uczniowie podczas wakacyjnego wypoczynku mogą skorzystać z bezpłatnych zajęć sportowych w pływalni Neptun. Stowarzyszenie BJJ Factory zaprasza dzieci oraz młodzież na lekcje pływania,judo i ju-jitsu. Zapisy potrwają do 23 czerwca.

Dzieci i młodzież,  mogą skorzystać z zajęć nauki pływania dla początkujących. Prowadzone one będą na basenie rekreacyjnym pływalni Neptun przez 2 godziny, od 1 lipca do 12 lipca , od poniedziałku do piątku.

Uczniowie  którzy już radzą sobie z pływaniem, będą mogli podszkolić tę umiejętność pod okiem instruktora, na torze basenu sportowego. Zajęcia z doskonalenia nauki pływania również rozpoczną się 1 lipca i potrwają do 12 lipca, także przez 2 godziny. Kolejna tura zajęć pływackich rozpocznie się 1 sierpnia.

Stowarzyszenie BJJ Factory zaprasza także na zajęcia judo i ju-jitsu. Zajęcia rozpoczną się 24 czerwca i potrwają do 5 lipca. Każda lekcja będzie trwać 1,5 godziny.

Organizatorzy zapraszają dzieci, które ukończyły 6 rok życia, do udziału we wszystkich zajęciach.

Oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży mieszkających w Gliwicach. Zgłoszenia będą przyjmowane do 23 czerwca na adres basen@neptungliwice.pl  na podstawie  formularza lub telefonicznie pod numerem telefonu 32 413 48 48. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny na stronie www.neptungliwice.pl.

- Liczba miejsc jest ograniczona, zakwalifikowane dziecko może uczestniczyć w jednym bloku zajęć. Opiekunowie uczniów zakwalifikowanych do udziału w zajęciach będą proszeni o osobiste potwierdzenie udziału dziecka w zajęciach, na pływalni „Neptun” Gliwice (ul. Dzionkarzy 1) – informują organizatorzy.

Projekt jest dofinansowany z budżetu Miasta Gliwice (mw)

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking