Lato w Arenie Gliwice

Dodano: 21.04.2021 / Sekcja:
mecz siatkówki plażowej pod Areną fot. materiały organziatora

Sanah, Paluch, Baranovski i Kękę – to gwiazdy tegorocznej edycji imprezy Summer Arena. W wakacje przy ul. Akademickiej 50 nie zabraknie dobrej muzyki, słonecznego chilloutu i czegoś smakowitego na ząb.

Letnia impreza przy gliwickiej hali widowiskowo-sportowej będzie tętnić najlepszą muzyką. W piątkowe i sobotnie wieczory zaplanowano koncerty najciekawszych artystów młodej polskiej sceny – 3 lipca na dobry początek wystąpi megainteresująca wokalistka pop: Sanah. Później do Gliwic przyjadą jeszcze między innymi Baranovski i raperzy: Paluch oraz Kękę. A to dopiero początek! Bilety na koncerty będzie można kupić na portalu eventim.pl.

Przy Akademickiej pojawi się też boisko do siatkówki plażowej i streetballu, zewnętrzna ścianka wspinaczkowa i mnóstwo atrakcji dla dzieci. Wszystko okraszone smacznym jedzeniem, które zaserwuje SzamArena.

Letnia strefa Areny Gliwice rozgrzeje Was ponownie. Będzie jeszcze goręcej niż w ubiegłym sezonie, bo obok zajęć dla aktywnych, zabaw dla całych rodzin oraz pysznego jedzenia, wakacyjne weekendy wypełnione zostaną świetną muzyką w wykonaniu największych, polskich gwiazd. Mamy nadzieję, że z Summer Areną rozkręcicie wakacje w Gliwicach – mówi Łukasz Buszman z Areny Gliwice.

Szczegóły Summer Areny można śledzić na Facebooku.

stoliki pod parasolkami
fot. materiały organizatora

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych  Benchmarking