Koncert online z Areny Gliwice

Dodano: 24.04.2020 / Sekcja:
Arena Gliwice fot. UM Gliwice

Sport, koncerty, przedstawienia dla dzieci, zajęcia dla aktywnych, pokazy tańca a nawet sztuki barmańskiej. To wszystko ofertuje Arena Online.

O tym, że sposób zarządzania Areną Gliwice udowadnia, iż może być to jedna z najlepszych przestrzeni w kraju do organizacji dużych wydarzeń, mógł przekonać się każdy, kto zagościł tutaj na koncertach czy imprezach sportowych. W sytuacji, w której z powodu ograniczeń wynikających z pandemii koronawirusa, imprezy masowe zostały zawieszone, gliwicki obiekt rozszerzył swoją ofertę o imprezy transmitowane w internecie. Całość jest udostępniana pod szyldem Arena Online na kanale YouTube i profilu facebookowym obiektu.

Do współpracy w tworzeniu oferty programowej zaproszono szereg instytucji kulturalnych, partnerów społecznych czy klubów sportowych. Za nami już treningi z zawodnikami koszykarskiego pierwszoligowca GTK Gliwice, zajęcia jogi i spotkanie z teatrem dla dzieci Lufcik na korbkę. A w piątek, 24 kwietnia, zaplanowano pierwszy koncert. O godzinie 19 zagra zespół Caville, jedno z muzycznych odkryć ostatnich miesięcy, o których eksperci mówią, że „łączą mrok elektroniki z tanecznymi brzmieniami”. Będzie ciekawie i coraz intensywniej. Ramówka Areny Online cały czas się będzie rozwijać, a liczba pozycji w programie będzie wzrastać. (AG)

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking