"FORUM" wita wiosnę

Dodano: 17.03.2011 / Sekcja:

Haust rozweselającego helu pod wiaduktem na początek wiosny. Tak gliwickie Centrum Handlowe FORUM (ul. Lipowa 1) przywita tę porę roku.

Dlaczego hel i dlaczego pod wiaduktem? – Ma to związek z wymianą humorystycznych rysunków pod mostem przy ul. Piwnej, który sąsiaduje z naszym centrum. Pierwszy dzień wiosny zaś to idealny moment, aby zrobić coś w wesołym stylu. Na jednym z rysunków pojawia się zresztą motyw helu – wyjaśnia Agnieszka Mielcarz, dyrektor C.H. FORUM.
Happening pod wiaduktem, połączony z oficjalnym odsłonięciem nowych rysunków, rozpocznie się w poniedziałek, 21 marca, o godz. 11.00. Wezmą w nim udział młodzi adepci gliwickiego Teatru „A”. – Postaramy się tak rozweselić gliwiczan, że popłyną im ze śmiechu łzy. Opornym podamy dawkę helu – zapowiada Leszek Styś z Teatru „A”.
Poza łykiem helu i balonami, przechodnie będą mogli także otrzymać pamiątkową pocztówkę z wybranym rysunkiem oraz okolicznościowym stemplem. Autorem prac jest Piotr Świderek, absolwent etnologii na Uniwersytecie Łódzkim, znany też jako Anna Wyklej – autorka limeryków-wyklejanek. Tematyka rysunków, które pojawią się wraz z nadejściem wiosny nawiązuje do historii Gliwic. O jakich wydarzeniach mówią – odpowiedź już wkrótce pod wiaduktem przy ul. Piwnej. (bom)
Informacje: Marek Thorz – 504-108-936, e-mail: m.thorz@pluscommunication.pl

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych  Benchmarking