Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa

Dodano: 24.09.2021 / Sekcja:
baner

Budowa czy remont własnego mieszkania czy firmy budzą wiele pytań i wątpliwości. Z pomocą przychodzą inżynierowie budownictwa, którzy 25 września będą służyć bezpłatną radą w punktach konsultacyjnych – w Gliwicach będzie to punkt przy ul. Akademickiej 5.

Podczas jednodniowej, ogólnopolskiej akcji „Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa. Budowa, eksploatacja, remont Twojego obiektu”, fachowcy będą odpowiadać na nurtujące pytania dotyczące m.in. procedur związanych z budową czy remontem, wyborem kierownika budowy, materiałów i technologii, przybliżą też zawód inżyniera budownictwa jako zawodu zaufania publicznego.
W Gliwicach punkt konsultacyjny zostanie zorganizowany w sobotę, 25 września, w placówce terenowej Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa na Politechnice Śląskiej, przy ul. Akademickiej 5, w pokoju 133. Z konsultacji będzie można skorzystać w godz. od 9.00 do 16.00.
Jeżeli, ze względu na obostrzenia związane z pandemią, nie będą możliwe bezpośrednie spotkania, zorganizowane zostaną porady telefoniczne pod nr. tel. 32/301-01-77 oraz za pomocą poczty elektronicznej pod adresem: ptgliwice@slk.piib.org.pl.
Więcej informacji na temat Dnia Otwartego inżyniera budownictwa można znaleźć na stronie internetowej www.piib.org.pl. (mf)

 

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking