To był weekend dla domu i ogrodu

Dodano: 21.06.2021 / Sekcja:
Ludzie na targach Fot. materiały Agencji Promocja

Gliwickie Dni Domu i Ogrodu już za nami. Dopisała nie tylko pogoda,  ale też frekwencja. Podczas wydarzenia, które odbyło się w miniony weekend, swoją ofertę zaprezentowało kilkudziesięciu wystawców, którzy zaprezentowali ekologiczne rozwiązania do domu i ogrodu, pompy ciepła, systemy fotowoltaiczne, odnawialne źródła energii, konsultacje oraz nowości z branży budowlanej i ogrodniczej.

To była prawdziwa gratka dla miłośników urządzania i dekorowania domu oraz pielęgnacji ogrodu – Gliwickie Dni Domu i Ogrodu przyciągnęły tłumy chętnych do wprowadzenia zmian w swoim najbliższym otoczeniu. Przy Arenie Gliwice zaprezentowały się firmy branży deweloperskiej, instalacyjnej, budowlanej, ogrodniczej, kamiennej i ceramicznej – miłośnicy klasycznego i nowoczesnego wykończenia terenów wokół domu mieli okazję zapoznać się z ofertą wystawców prezentujących kamień naturalny i tarasy kompozytowe. Można było też zapoznać się z najwyższej jakości rozwiązaniami branży ekologicznych kotłów, pomp ciepła i systemów fotowoltaicznych i skorzystać z konsultacji na temat odnawialnych źródeł energii.
Atrakcyjna oferta czekała też na fanów ogrodnictwa, którzy wprost od przedstawicieli gospodarstw ogrodniczych chętnie kupowali byliny, trawy ozdobne, rośliny wieloletnie, kwiaty ozdobne, krzewy i drzewka. Podczas wydarzenia można też było skorzystać z porad projektantów i architektów krajobrazu oraz specjalistów z Polskiego Związku Działkowców  Delegatury Gliwice.
Organizatorem wydarzenia było Miasto Gliwice, Arena Gliwice i Agencja Promocja. (mf)

 

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking