Ćwicz. W grupie raźniej!

Dodano: 08.04.2016 / Sekcja:

Z myślą o osobach, które chcą zadbać o swoją kondycję korzystając z siłowni plenerowych w Gliwicach ruszają zajęcia „Aktywni pod chmurką”. Pierwsze spotkanie w Parku Chopina już w najbliższą niedzielę, 10 kwietnia.

Profesjonalni trenerzy dwa razy w miesiącu będą spotykać się z mieszkańcami Gliwic w Parku Chopina i będą uczyć jak korzystać z urządzeń na siłowniach plenerowych. Zajęcia „Aktywni pod chmurką” będą odbywać się w pierwszą i czwartą niedzielę miesiąca w stałych godzinach 15:00 – 17:00. Nie obowiązują zapisy, zajęcia są darmowe! Wystarczy przyjść do Parku Chopina na spotkanie z profesjonalnymi trenerami i dowiedzieć się, jak zadbać o swoją kondycję wykorzystując sprzęty dostępne w plenerze.

To nie koniec dobrych informacji dla sympatyków aktywności na świeżym powietrzu. W najbliższych miesiącach w Gliwicach powstaną kolejne siłownie plenerowe – przy ul. Sadowej, Hanki Sawickiej oraz Św. Anny. Już rozpoczęła się modernizacja siłowni przy ul. Dzionkarzy w Sośnicy. Do tej pory mieszkańcy mogli korzystać tam z czterech urządzeń, po przebudowie będzie aż 12 stanowisk (czyli 6 podwójnych urządzeń) – m.in.: biegacz, narciarz, steper, wahadło, drabinki, prasa nożna – to zestaw, który pozwoli na przeprowadzenie treningu wielu partii ciała w jednym miejscu. Prace powinny zakończyć się pod koniec kwietnia.

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking