Firmy, które odniosły sukces

Dodano: 12.08.2015 / Sekcja:
Technopark

W jaki sposób finansowana jest polska innowacyjność? Jak skutecznie pozyskać środki publiczne? Poznajcie firmę z Gliwic, która potrafi to robić skutecznie.

Firma Cautela Technology została zaprezentowana przez prof. Jana Kosmola, prezesa Parku Naukowo-Technologicznego „Technopark Gliwice” w magazynie „Innowacje dla Ciebie”, emitowanym na antenie TVP. Wersja on-line jest dostępna na stronie http://innowacjedlaciebie.tvp.pl/21042107/30072015

Cykl telewizyjny, którego gospodarzem jest Roman Młodkowski, składa się z serii 15 krótkich magazynów promujących działanie systemu finansowania polskiej innowacyjności w obszarze pozyskiwania środków publicznych i współpracy z funduszami typu venture capital, seed capital (ze szczególnym uwzględnieniem 10 wehikułów inwestycyjnych BRIdge ALFA).

Popularyzowanie polskich osiągnięć na polu innowacyjności jest ważne z perspektywy strategii rozwoju polskiej gospodarki. Dlatego w programie prezentowane są firmy, które już zwyciężyły. Co należy zrobić, aby powtórzyć ich osiągnięcia? Od czego trzeba zacząć, aby być jednym ze zwycięzców, którzy odnieśli sukces? Zobaczcie, jak to się robi w Gliwicach. (mf)

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking