Uwolnić biznes

Dodano: 30.08.2017 / Sekcja:

fot. materiały prasowe organizatora

Ponad 80 paneli dyskusyjnych i wydarzeń towarzyszących, 5,5 tys. uczestników z 35 państw – tak przedstawiał się poprzedni Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Czas najwyższy, by zapisać się na jego tegoroczną edycję!

Siódmą odsłonę Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw zaplanowano między 18 a 20 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Jak co roku udział w imprezie będzie bezpłatny dla wszystkich uczestników. Rejestracja poprzez stronę www.ekmsp.eu ruszy 1 września.

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw z roku na rok cieszy się coraz większym zaufaniem przedsiębiorców, praktyków biznesu, samorządowców, ludzi nauki – jednym słowem tych wszystkich, którym bliska jest idea rozwoju. VII edycja międzynarodowych spotkań ma być  areną wymiany myśli, zdobywania praktycznej wiedzy oraz pozyskiwania kontaktów i narzędzi niezbędnych do prowadzenia działalności gospodarczej. – W tym roku przyświeca nam  postulat przedsiębiorców „Uwolnić biznes!”, wyrażający gotowość zmiany prawa, postaw przedsiębiorczości, otwarcia się na nowe technologie czy ekspansję zagraniczną – zapowiada Tadeusz Donocik, prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach i przewodniczący Rady Programowej VII EK MŚP. – Liczne sesje i warsztaty poprowadzą eksperci i praktycy.  Idziemy krok dalej, ponieważ Kongres będzie okazją do nawiązania współpracy handlowej nie tylko z przedsiębiorcami z krajów Unii Europejskiej, lecz również m.in. z Chin, USA, Iranu czy Białorusi.

Wydarzenie organizuje Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach.

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking