Są konkursy, będzie praca

Dodano: 27.03.2018 / Sekcja:

fot. M. Baranowski

Fundacja Radan  poszukuje firm, które będą odpowiadać za czystość i ochronę Areny Gliwice oraz bezpieczeństwo uczestników wydarzeń odbywających się na obiekcie.

Ogłoszone przez Fundację konkursy mają wyłonić podmioty odpowiedzialne za ochronę obiektu i sprzątanie.

Pierwszy konkurs dotyczy zapewnienia bezpieczeństwa podczas imprez masowych i innych wydarzeń organizowanych w Arenie Gliwice. Szczegóły oferty można znaleźć tutaj: www.przetargi.egospodarka.pl/1000627_Zapewnienie-bezpieczenstwa-podczas-imprez-masowych-i-innych-wydarzen-organizowanych-w-Arenie-Gliwice_2018.html
Fundacja Radan ogłosiła też osobny konkurs na całodobową, codzienną ochronę Areny. Obowiązki pracowników i szczegóły konkursu są dostępne pod adresem: www.przetargi.egospodarka.pl/1000628_Swiadczenie-uslugi-ochrony-codziennej-w-Arenie-Gliwice_2018.html.

Ponadto na stronie www.przetargi.egospodarka.pl/1000629_Swiadczenie-uslug-sprzatania-w-Arenie-Gliwice_2018.html ogłoszony jest konkurs, który ma wyłonić firmę sprzątającą. Do obowiązków wykonawcy będzie należało m.in. całoroczne utrzymanie czystości wewnątrz i na terenach zewnętrznych obiektu oraz sprzątanie w trakcie i po imprezach.

Termin składania ofert we wszystkich postępowaniach upływa 5 kwietnia 2018 roku.

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych  Benchmarking