Modele biznesowe - z czym to się je?

Dodano: 16.11.2015 / Sekcja:
logo

W ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, Technopark Gliwice zaprasza na  dwudniowe, bezpłatne szkolenie "Modele Biznesowe w teorii i praktyce".

Model biznesowy to plan działalności, który powstaje poprzez logiczne połączenie oferty firmy, segmentów klientów, kanałów dystrybucji, relacji z klientami, struktury przychodów i kosztów, kluczowych zasobów firmy, kluczowych działań i sieci partnerów, zestawionych w sposób graficzny, przejrzysty i czytelny dla każdego. Określany jest często jako nowoczesne ujęcie biznes planu..

Podczas szkolenia, które  poprowadzą eksperci Centrum Kompetencyjne Rozwoju Modeli Biznesowych przy Technoparku Gliwice, uczestnicy zapoznają się z praktyką i teorią tworzenia modeli biznesowych.

Termin:
Dzień Pierwszy 19.11.2015 15:00-19:00
Dzień Drugi 20.11.2015 15:00-19:00

Miejsce:
Park Naukowo-Technologiczny "Technopark Gliwice" Sp. z o.o.
ul.Konarskiego 18C, 44-100 Gliwice

Osoba kontaktowa:
Katarzyna Kuboś tel.:32 335 85 09, katarzyna.kubos@technopark.gliwice.pl

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (Global Entrepreneurship Week) to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany jest od 2008 roku, w 143 krajach świata, w tym w Polsce. Każdego listopada organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, zakładania start-upów, negocjowania z pracodawcą czy budowania własnej marki. Więcej informacji na stronie tydzienprzedsiebiorczosci.pl.

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych  Benchmarking