Kapitał na biznes

Dodano: 13.06.2011 / Sekcja:

Firma doradcza Grupa Trinity zaprasza studentów i absolwentów szkół wyższych do udziału w bezpłatnych, interaktywnych warsztatach biznesowych finansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Odbędą się one w dniach 20 – 21 czerwca na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej (ul. Akademicka 5, sala nr 137). Warto się pospieszyć z rejestracją online, bo liczba miejsc jest ograniczona!
Uczestnicy zajęć dowiedzą się od praktyków z funduszu inwestycyjnego, jak profesjonalnie założyć i prowadzić firmę oraz jak pozyskać kapitał na jej rozwój. Główne tematy spotkań to: „Negocjuj z inwestorem”, „Własny biznes – prostsze niż myślisz”, „Networking, czyli budowanie relacji”, „Źródła pozyskania kapitału”, „Twoja pierwsza firma”, „Kontakt z inwestorem”, „Biznesplan bez tajemnic”, „Umowa inwestycyjna i term-sheet”. – Udział w warsztatach to merytoryczne i praktyczne przygotowanie przedsiębiorców do pozyskania kapitału w sposób maksymalnie skuteczny, tani i efektywny – zachęca Anna Nowak, przedstawicielka Grupy Trinity. Rejestracja online jest prowadzona na stronie http://warsztaty.tcbn.pl/index.php/warsztaty. (kik)

Informacje: Anna Nowak, Grupa Trinity, e-mail: anna.nowak@grupatrinity.pl, tel. 609-509-767

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych  Benchmarking