Zapisz się na bezpłatne warsztaty!

Dodano: 10.11.2016 / Sekcja:
Tydzień Przedsiębiorczości

W ramach IX edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, który przypada 14–20 listopada, ruszają zapisy na bezpłatne warsztaty dla przedsiębiorców i osób zainteresowanych założeniem własnej działalności gospodarczej.

Jak przekonuje Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach, organizator wydarzenia, warsztaty pomogą zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, zakładania start-upów, negocjowania z pracodawcą, a także tworzenia własnej marki.

„Ta międzynarodowa kampania ma promować świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. To również święto tych, którzy nie boją się ryzyka i przełamują bariery” – czytamy w komunikacie RIPH.

Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Biznes jest dobry, przedsiębiorczość jest dobra!”. Wśród zaproszonych prelegentów znaleźli się praktycy biznesu, m.in. Marzena Bajeńska (doświadczony coach), Maciej Grubel (prezes ITAMAR Group Sp. z o.o.) oraz Maciej Gdula (coach i prezes Grupy SPOT Sp. z o.o.). Uczestnicy warsztatów dowiedzą się, co to znaczy być nowoczesnym managerem, jak utrzymać się na rynku i jakie powinny być pierwsze kroki w biznesie. Pierwsze spotkanie („Manager XXI wieku") zaczyna się już w poniedziałek (14 listopada) o godzinie 10.00 w siedzibie RIPH przy ul. Zwycięstwa 36.

Zgłoszenia na warsztaty są przyjmowane w formie elektronicznej na adres mailowy: organizator@riph.com.pl. Więcej o warsztatach, a także o samych prelegentach na stronie www.riph.com.pl

W Światowy Tydzień Przedsiębiorczości włączył się również Technopark Gliwice. W ramach ŚTP zainteresowani będą mogli wziąć udział w cyklu darmowych szkoleń „Rozwiń swój biznes”. Technopark zaplanował warsztaty z programu Excel, Tworzenia Modelu Biznesowego, a także z Metod Pobudzających Kreatywność. Zapisy i szczegóły dotyczące warsztatów na www.technopark.gliwice.pl (pm)

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych  Benchmarking