Podziękujmy społecznikom

Добавлено: 21.02.2012 / Раздел:

Prezydent Gliwic zaprasza do udziału w konkursie o tytuł Gliwickiego Lidera Społecznego, Gliwickiej Organizacji Roku i Biznesowego Partnera Roku.

To kolejna edycja akcji adresowanej do mieszkańców Gliwic i trzeciego sektora. Celem konkursu jest wyróżnienie gliwickich organizacji pozarządowych, szczególnie aktywnych w ubiegłorocznych działaniach na rzecz lokalnej społeczności, liderów społecznych, którzy swą energią i zaangażowaniem motywują do pracy innych, a także firm, które intensywnie wspierają sektor non profit w Gliwicach.
Wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia, dostępny na stronie internetowej www.gcop.gliwice.pl (zakładka „Aktualności”) i w terminie do 29 lutego dostarczyć go do którejkolwiek z filii Gliwickiego Centrum Organizacji Pozarządowych – osobiście (do godz. 16.00), za pośrednictwem faksu (tel. 32/335-41-05, 32/238-81-67, 32/231-19-56) lub poczty elektronicznej (e-mail: dam@gcop.gliwice.pl). Szczegółowe informacje na temat zasad konkursu znajdują się w regulaminie opublikowanym na stronie GCOP.
Wypełniając formularz zgłoszenia, można podziękować np. za pomoc udzieloną dzieciom, chorym lub osobom starszym, docenić pasjonatów sportu i promotorów zdrowego stylu życia, wyróżnić animatorów gliwickiej kultury, sztuki i rozrywki, krzewicieli edukacji czy idei społeczeństwa obywatelskiego.
Z grona kandydatów zgłoszonych w kategoriach Lider Społeczny oraz Organizacja Pozarządowa 2011 Roku kapituła konkursu wybierze po 5 nominowanych. Mieszkańcy Gliwic będą mogli wyróżnić po jednym kandydacie z każdej kategorii, uczestnicząc w marcowym plebiscycie „Wybrany przez gliwiczan”.
Uroczysta gala połączona z wręczeniem nagród odbędzie się w kwietniu. W jej trakcie zwycięzcy konkursu, wyróżnieni oraz laureaci otrzymają nagrody. Biznesowemu Partnerowi Roku przekazany zostanie obraz ufundowany przez Związek Polskich Artystów Plastyków. (kik)

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking