Zmiany na Perseusza i Pionierów

Добавлено: 13.09.2011 / Раздел:

Na osiedlu Kopernika w Gliwicach trwają prace związane z realizacją zadania „Przebudowa ulic Pionierów, Perseusza na odcinku od istniejącego ronda przy Drodze Krajowej nr 88 do skrzyżowania z ul. Oriona”.

Wykonawca inwestycji, gliwickie Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów, finalizuje etap II (przebudowa fragmentu ul. Perseusza od skrzyżowania z ul. Kopernika do skrzyżowania z ul. Wielkiej Niedźwiedzicy).
– Dopuszczenie zmodernizowanego odcinka ul. Perseusza do ruchu kołowego (auta osobowe) i pieszego jest przewidziane na czwartek, 15 września, około godz. 8.00 – zawiadamia PRUiM. Jednocześnie w tym samym czasie zamknięta zostanie dla ruchu część ul. Pionierów – od ul. Wielkiej Niedźwiedzicy do istniejącego ronda przy DK 88. Tym samym rozpocznie się etap III realizacji zadania. – Objazd na trasie od ul. Zygmuntowskiej, przez os. Kopernik, do ul. Pionierów i DK 88 (zjazd w kierunku Wrocławia) zostanie poprowadzony ulicami: Oriona, Toszecką i Pionierów. Kierowcy zmierzający w kierunku przeciwnym będą jeździć ulicami: Pionierów, Toszecką i Oriona – informuje PRUiM.
Przedsiębiorstwo przeprasza za możliwe utrudnienia w ruchu i zarazem zastrzega, że w przypadku załamania pogody termin wprowadzenia nowej organizacji ruchu na ul. Perseusza może ulec zmianie. (kik)
Informacje: Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach, tel. 32/270-40-00 (dyr. Waldemar Macyszyn), 668-022-568 (Tomasz Mikuła, kierownik budowy), 661-998-815 (Leszek Zachara, oznakowanie budowy)
 

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking