Spotkajmy się w parku Chopina!

Добавлено: 28.06.2021 / Раздел:
kobieta na trawie ćwiczy tai-chi fot. M. Leonardi/Unsplash

Z początkiem wakacji w śródmiejskim parku Gliwic ruszają otwarte dla wszystkich, popołudniowe zajęcia tai-chi oraz poranny fitness dla mam z małymi pociechami. Organizatorem cotygodniowych treningów na świeżym powietrzu przy gliwickiej Palmiarni jest Samorząd Miasta Gliwice.

Harmonijne, odprężające ciało i umysł tai-chi łączące gimnastykę zdrowotną z elementami sztuk walki cieszy się coraz większym powodzeniem wśród gliwiczan. Od 29 czerwca półtoragodzinne treningi będą organizowane w parku Chopina co wtorek, od godz. 18.30. Wstęp wolny! Kontakt do trenera – tel. 603-505-801.

Wspólny poranny fitness na świeżym powietrzu dla mam z maluchami, pomocny w powrocie do formy po ciąży i porodzie, to element miejskiego projektu „Zdrowa mama, zdrowe dziecko”. Jest doskonałą okazją, by spędzić razem czas, dobrze się bawić, a przy tym zrobić coś „dla siebie”! Pierwsze około 45-minutowe zajęcia startują 30 czerwca o godz. 9.00, a każde kolejne – w następujące po sobie środy. Należy przynieść ze sobą kocyk lub karimatę oraz wygodny strój. Trenerka prowadząca zajęcia jest dostępna pod nr. tel. 608-735-118.

Uwaga! W przypadku niesprzyjającej aury zajęcia odbędą się w innym terminie!

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking