Dzień Dziecka na sportowo

Добавлено: 19.05.2011 / Раздел:

Sekcja Szachowa Klubu Środowiskowego AZS Politechniki Śląskiej organizuje XIII Ogólnopolski Turniej Szachowy dla dzieci i młodzieży z okazji Dnia Dziecka.

Zawody zostaną rozegrane w 5-ciu kategoriach wiekowych (do lat 8, 10, 12, 14 i 16) 28 maja w siedzibie Szkoły Podstawowej nr 12 (ul. Kopernika 63).
Zainteresowani powinni do 23 maja przesłać pisemne zgłoszenia na adres: e-mail: jkocela@op.pl lub zarejestrować się za pośrednictwem strony internetowej www.chessarbiter.to.pl. Dzieci i młodzież z Gliwic mogą zgłaszać się także w dniu zawodów w godz. 8.45 – 9.15. Obowiązuje wpisowe. Otwarcie turnieju zaplanowano na godz. 9.45 (przewidywany czas zakończenia imprezy to godz. 16.00). Dla najlepszych zawodników przygotowano puchary, medale, dyplomy i nagrody rzeczowe. Informacji o turnieju można uzyskać pod numerem telefonu 32/231-86-07.
Stowarzyszenie „Wiosenny Wiatr” we współpracy z miejskim samorządem, Wschodnio-Europejską Federacją Yoshinkan Aikido i Klubem Sportowym „Górnik Zabrze” organizuje „Dzień dziecka na sportowo” dla szkół podstawowych i przedszkoli. Impreza odbędzie się 29 maja na boisku do piłki nożnej i w sali treningowej przy ul. Skarbnika 3 w Sośnicy. Początek – godz. 9.00.
Dla uczniów podstawówek zaplanowano turniej piłki nożnej. Zwycięski zespół zmierzy się z drużyną „Górnika Zabrze”. Podczas zawodów zostanie wybrany najlepszy strzelec i bramkarz. Z kolei przedszkolaki wezmą udział w treningu aikido połączonym z zabawami, który poprowadzą trenerzy ze Wschodnio-Europejskiej Federacji Yoshinkan Aikido. Udział w imprezie jest bezpłatny. Zgłoszenia chętnych będą przyjmowane do 23 maja droga elektroniczną na adres e-mail aikido-yoshinkan@wp.pl. Szczegółowych informacji udziela Michał Wachowicz (513-740-787). (bom)

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking