Chcesz odnowić plac zabaw?

Добавлено: 19.05.2011 / Раздел:

Miejski Zarząd Usług Komunalnych organizuje drugą edycję konkursu „Gliwickie place zabaw”.

Wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe mogą wygrać urządzenia, które uatrakcyjnią zabawy maluchów. Termin przyjmowania zgłoszeń przedłużono do 27 maja.
Celem konkursu jest dodatkowe wyposażenie placów zabaw, które znajdują się na terenie Gliwic, ale nie są własnością miasta. Chcemy też przyczynić się do aktywizacji wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. To dla nich dobra okazja, aby zadbać o estetykę, bezpieczeństwo i funkcjonalność miejsc, w których bawią się dzieci – mówi Iwona Kokowicz, rzecznik prasowy MZUK.
W konkursie mogą wziąć udział wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, które mają w swojej gestii place zabaw. Mają szansę zyskać za darmo nowe urządzenia zabawowe, ale w zamian muszą odnowić dwa już funkcjonujące na placu zabaw lub zamontować co najmniej jedno dodatkowe – o wartości minimalnej jednego z darów otrzymanych od samorządu.
Każda ze wspólnot lub spółdzielni mieszkaniowych może złożyć jeden wniosek, w którym wskaże jeden plac zabaw (z wyjątkiem obiektów, które zostały doposażone w poprzedniej edycji konkursu) i maksymalnie dwa urządzenia zabawowe, wybrane z katalogu. Zgłoszenia są przyjmowane w sekretariacie Miejskiego Zarządu Usług Komunalnych przy ul. Strzelców Bytomskich 25c. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej www.mzuk.pl. (bom)
 

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking