Wraki na start

Обновлено: 10.09.2020 / Раздел: / pdf
wyścig gratów Fot. materiały organizatora

Po raz kolejny na gliwickiej giełdzie samochodowej zawyją silniki, będą emocje i adrenalina – przed nami Wrak Race Silesia, impreza dla miłośników mocnych wrażeń.

Już w najbliższą niedzielę, 13 września, na gliwickiej giełdzie samochodowej przy ul. Kujawskiej 112 odbędzie się Wrak Race Silesia, mordercze wyścigi samochodów,  które lata świetności mają już za sobą, a ich wartość nie przekracza 1 tys. zł. Każdy z zawodników będzie miał do pokonania 15 minut na torze w biegu kwalifikacyjnym, po którym odbędą się 15-minutowe półfinały i emocjonujący finał. Zgodnie ze zwyczajem przed finałem odbędzie się 15 minutowy bieg „ostatnie tchnienie” dla zawodników, którzy nie zakwalifikowali się do półfinałów. Zawody rozpoczną się o godz. 10.00. Na liście startowej, obok stałych uczestników i zespołów, pojawią się panie oraz nowi zawodnicy z różnych regionów kraju oraz Republiki Czeskiej. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych.

Tradycyjnie, podczas zawodów będą obecni wolontariusze Fundacji Iskierka – puszki dla darczyńców, którzy chcą wesprzeć fundację dostępne będą w Biurze Zawodów oraz punkcie cateringowym. Wstęp dla kibiców kosztuje 10 zł, młodzież do lat 13 wchodzi za darmo.

Ze względu na pandemię COVID podczas imprezy obowiązuje noszenie maseczek oraz zachowanie dystansu społecznego (nie dotyczy rodzin zamieszkujących razem).

Więcej informacji na temat imprezy można znaleźć na stronie internetowej: http://www.wrak-race.pl. (mf)

baner

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking