Wakacyjne Warsztaty w MDK

Обновлено: 09.06.2020 / Раздел: / pdf
dziecko na warsztatach plastcyznych fot. domena publiczna

MDK, jak co roku, chce uprzyjemnić dzieciom spędzane w mieście wakacje. Ze względu jednak na zagrożenie epidemiologiczne, trzeba było zmodyfikować ofertę.

Zdrowie i bezpieczeństwo uczniów jest najważniejsze, więc kierując się wytycznymi MEN i GIS, przygotowano ofertę warsztatową dla dzieci i młodzieży. Warsztaty będą odbywać się w pierwszych trzech tygodniach wakacji. Każdy może wziąć udział tylko w jednym cyklu warsztatowym.

Plan zajęć jest dostępny na naszej stronie internetowej mdk.gliwice.pl w zakładce "Wakacyjne warsztaty". Uczestnicy będą mieli możliwość doskonalenia swoich pasji, umiejętności pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, artystów i instruktorów pracujących na co dzień w Młodzieżowym Domu Kultury w Gliwicach. Oferta wakacyjna MDK to szereg inspirujących, kreatywnych spotkań warsztatowych związanych z muzyką, plastyką, tańcem, fotografią, filmem, kulturą naszego regionu, teatrem, literaturą czy sportem.

Każdy uczestnik warsztatów będzie mógł odkryć w sobie pasję, radość, kreatywność oraz twórcza postawę no i na pewno dobrze się bawić! Tak jak poprzednimi laty, zgłoszenia przyjmowane są drogą internetową. Formularz zgłoszenia będzie dostępny  na stronie MDK od środy 10 czerwca od godz. 6.00.

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking