„Piastunki” znów trenują

Обновлено: 04.06.2020 / Раздел: / pdf
piłka na hali Fot. M.Ostrowski

Po przerwie „Piastunki” Gliwice wracają do treningów. Sekcja dziewczyn prowadzona przez Stowarzyszenie GTW, przygotowuje się do nowego sezonu na boisku na Wójtowej Wsi.

Wszystkie chętne dziewczyny w wieku od 7 do 15 lat sztab zaprasza na otwarte zajęcia w każdy poniedziałek, środę oraz piątek o godz. 17.00 na boisku przy ul. Orkana 8.

W ostatnich latach dziewczyny trzy razy z rzędu awansowały do Śląskich Finałów Turnieju TYMBARK, wygrywały prestiżowy Turniej „Piłkarska Kadra Czeka” i reprezentowały Śląsk w finałach ogólnopolskich zajmując 8 miejsce w kraju. Zostały też zaproszone przez Fundację Ludzki Gest Kuby Błaszczykowskiego do udziału w turnieju KUBA CUP w Opolu. W latach poprzednich dziewczyny dwa razy awansowały do Finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu do lat 18 i do lat 16 – mówi Darek Opoka, prezes Stowarzyszenia GTW.

„Piastunki” biorą też w turniejach, ligach i obozach – na sierpień zaplanowano piłkarskie półkolonie w ramach Gliwickiego Lata w Mieście. Akademia jest klubem partnerskim Piasta Gliwice.

Dziewczęta chcące dołączyć do „Piastunek” proszone są o kontakt pod nr. tel. 500-170-516 lub pod adresem e-mail: d.opoka@gtwgliwice.pl . (mf)

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking