Rajdy rowerowe

Обновлено: 14.04.2011 / Раздел: / pdf

Turystyczny Klub Kolarski PTTK im. Władysława Huzy w Gliwicach zaprasza w najbliższy weekend (16 i 17 kwietnia) na XLIII Młodzieżowy Rajd Kolarski.

– Pierwszego dnia pojedziemy dłuższą i trudniejszą trasą o długości ok. 60 km. Będzie ona przebiegała w większości drogami leśnymi w okolicy Rudzińca, Łączy, Starej Kuźni i Kotlarni – informują organizatorzy. Start z gliwickiego Rynku o godzinie 9.00.
W drugim dniu rajdu uczestnicy pojadą do Rachowic. Metę wyznaczono w rejonie tamtejszej groty Matki Boskiej. Rajd wyruszy o godzinie 10.00. Miejsce zbiórki wyznaczono na Rynku w Gliwicach. Możliwy jest także dojazd na własną rękę. Dla uczestników eskapad organizatorzy przygotowali konkursy z nagrodami. Szczegółowych informacji na temat rajdów i zasad odpłatności można zasięgnąć telefonicznie pod numerem 32/231-05-76.
Chcesz wiedzieć więcej o imprezach organizowanych przez PTTK? – Wszystkich zainteresowanych turystyką rowerową zapraszamy w każdy wtorek o godz. 17.00 na spotkania klubowe, które odbywają się w siedzibie Oddziału PTTK Ziemi Gliwickiej (Rynek 11, I piętro) – informuje Janina Lelito-Zimochocka, prezes gliwickiego oddziału PTTK. (bom)
 

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking