Naturalne piękno

Добавлено: 18.10.2019 / Раздел:
giełda minerałów Fot. materiały organizatorów

Piękne, szlachetne, błyszczące i fascynujące – kamienie szlachetne. Przyciągają uwagę, a bywa, że są ogromną pokusą. Warto je mieć, a z całą pewnością zobaczyć. Będzie ku temu okazja podczas najbliższej Gliwickiej Giełdy Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości.

Podczas najbliższej giełdy, która odbędzie się w weekend 19-20 października w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Górnych Wałów, będzie można podziwiać, a nawet kupić kamienie szlachetne, minerały, skamieniałości, kości dinozaurów i oryginalną biżuterię wykonaną ze szlachetnych kamieni i kruszców. Gliwiczanie lubią szlachetne kamienie i piękne rękodzieło, dlatego każda giełda minerałów cieszy się sporą frekwencją. W Gliwicach będzie to już dwudziesta trzecia edycja wydarzenia.

–  Giełda minerałów i biżuterii to okazja, by poznać niesamowite dary natury, zobaczyć piękno procesów geologicznych lub po prostu w ciekawy sposób spędzić czas. Wystawcy z całej Polski i z zagranicy zadbają o to, by każdy znalazł coś dla siebie. Promujemy to, czego nie znajdziecie w sklepach – okazałe, jedyne w swoim rodzaju minerały i kamienie szlachetne, niepowtarzalną, ręcznie wykonaną biżuterię. Przygotowaliśmy też inspirujące pokazy i warsztaty dla dzieci – zachęcają organizatorzy.

Bilety wstępu kosztują 5 i 10 zł. Dzieci do lat 5 wchodzą za darmo. Giełda będzie czynna od godz. 10.00 do 18.00. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej www.geoexpo.eu. (mf)

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking