W Twoim interesie

Обновлено: 30.10.2019 / Раздел: / pdf
start it up Fot. materiały organizatora

Start IT Up to cykliczne wydarzenie skierowane do przedsiębiorców oraz wszystkich chcących skutecznie rozwijać swój biznes. Najbliższe spotkanie odbędzie się w czwartek 21 listopada.

Start It Up to duża dawka wiedzy inspiracji i networkingu. Wydarzenie dedykowane jest startupom, przedsiębiorcom oraz wszystkim, którzy stawiają pierwsze kroki w biznesie. Podczas spotkania, które odbędzie się w Parku Naukowo-Technologicznym TECHNOPARK GLIWICE przy ul. Konarskiego 18C, przedstawiciele firm spotkają się z ekspertami i praktykami biznesowymi, by wymienić się doświadczeniem zawodowym i uzyskać fachową poradę. W programie wydarzenia zaplanowano m.in. prelekcje, warsztaty, indywidualne sesje mentoringowe i networking.

Organizatorem wydarzenia jest Park Naukowo-Technologiczny „TECHNOPARK GLIWICE”, we współpracy z  Akceleratorem Technologicznym Gliwice oraz Obserwatorium Specjalistycznym ICT.

Udział jest bezpłatny – wystarczy się zarejestrować i pobrać wejściówkę. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: www.start-it-up.pl.(mf)

plakat

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking