Szukamy kupców na Jarmark Bożonarodzeniowy

Обновлено: 20.09.2019 / Раздел: / pdf
Rynek podczas jarmarku fot. UM Gliwice

To już pewne: w listopadzie i grudniu na Rynku po raz kolejny pojawi się Gliwicki Jarmark Bożonarodzeniowy. Pomóż nam stworzyć prawdziwie świąteczną atmosferę – artystom i kupcom oferujemy domki handlowe.

Udekorowany świątecznymi ozdobami Rynek wygląda magicznie. Przez cały tydzień na stoiskach można znaleźć pomysły na prezenty pod choinkę albo zjeść coś pysznego. W soboty i niedziele Gliwicki Jarmark Bożonarodzeniowy roi się od ludzi – są koncerty, spektakle i konkursy.

Artyści i kupcy, którzy chcą włączyć się w organizację Gliwickiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, do 3 października mogą wysyłać zgłoszenia. Ceramika artystyczna, wyroby regionalne, ozdoby choinkowe, ale też bożonarodzeniowe jedzenie i napoje – przekonaj nas, że wpasujesz się na swoim stoisku w świąteczny klimat.

Organizator Jarmarku, Miasto Gliwice, zapewnia domki handlowe (odpłatnie – 500 zł za 1 domek) i zaplecze sanitarne. Wysokość opłaty targowej będzie zgodna ze stawkami obowiązującymi na terenie Gliwic. Zgłoszenia są przyjmowane osobiście w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miejskiego w Gliwicach (ul. Zwycięstwa 21), pocztą na adres Wydziału Kultury i Promocji Miasta UM w Gliwicach oraz mejlowo na skrzynkę kp@um.gliwice.pl. Do zgłoszenia trzeba dołączyć wypełniony formularz.

Więcej informacji oraz kartę zgłoszenia wystawcy można znaleźć TUTAJ. (mm)

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking