Poprowadź z nimi trening!

Добавлено: 05.04.2011 / Раздел:

Piast Gliwice rozpoczyna akcję mającą na celu zachęcenie młodych ludzi do uprawiania sportu.

Każdy może zaprosić piłkarzy i trenerów gliwickiego klubu na zajęcia wychowania fizycznego lub trening swojej sekcji. Zawodnicy mogą prowadzić zajęcia sportowe w przedszkolach, szkołach, uczelniach i klubach sportowych.
Do programu mogą zgłaszać się wszyscy chętni (dzieci, rodzice, nauczyciele, trenerzy), wysyłając swoje dane kontaktowe wraz z numerem telefonu i proponowanymi terminami spotkań na adres biuroprasowe@piast.gliwice.pl. Pracownicy klubu odpowiedzą na propozycja i zorganizują przyjazd piłkarzy Piasta.
Spotkania to świetna okazja do wzięcia udziału w treningu prowadzonym przez profesjonalnych piłkarzy, poznania ćwiczeń i sztuczek technicznych. To także szansa na zebranie autografów i zrobienie wspólnych zdjęć – zachęca Grzegorz Muzia, rzecznik prasowy GKS „Piast”. O organizacji spotkań decyduje kolejność zgłoszeń. – Będziemy się jednak starali, aby zawodnicy odwiedzili wszystkich chętnych.
Równolegle z akcją „Poprowadź z nami trening” można zaprosić piłkarzy Piasta na spotkanie w szkole, podczas którego będzie okazja do porozmawiania z zawodnikami, wzięcia udziału w konkursach i próbie dopingu. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 32/335-31-16. (al)

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking