Artystyczne konfrontacje

Добавлено: 25.01.2011 / Раздел:

Utalentowane dzieci i młodzież zapraszamy do udziału w III Miejskich Konfrontacjach Artystycznych – zachęca Beata Stradowska z Młodzieżowego Domu Kultury.

Imprezę zaplanowano na 9 i 10 lutego (początek – godz. 10.00). Pierwszego dnia na scenie MDK w Bojkowie (ul. Rolników 164) spotkają się młodzi muzycy (soliści, zespoły instrumentalne, wokalne, wokalno-instrumentalne działające w placówkach oświatowych na terenie miasta), a drugiego – tancerze. Popisy uczniów ocenią jurorzy. Zwycięzcy Miejskich Konfrontacji zostaną zakwalifikowani do Wojewódzkich Prezentacji Artystycznych, które odbędą się w marcu.
Zainteresowani udziałem w rywalizacji powinni przesłać kartę zgłoszenia oraz płytę CD z zarejestrowanym występem muzycznym lub tanecznym do 2 lutego na adres MDK (ul. Barlickiego 3, 44-100 Gliwice). Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie (32/232-69-54) lub e-mailowo (zgraja@mdk.gliwice.pl). Regulamin wraz z kartą zgłoszeniową jest dostępny na stronie internetowej www.mdk.gliwice.pl. (bom)

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych  Benchmarking