Dla turysty, dla mieszkańca

Обновлено: 15.06.2020 / Раздел: / pdf
widok strony głównej turystyka.gliwice.eu

Pod adresem www.turystyka.gliwice.eu znajduje się mnóstwo informacji przydatnych podczas planowania wycieczek po mieście. Poznawaj zabytki, odwiedzaj restauracje, relaksuj się w parkach – w Gliwicach jest co robić!

Turystyka.gliwice.eu to ciekawe miejsca, cenne zabytki, interesujące muzea, hotele, hale sportowe, pływalnie, restauracje i puby – zebrane w jednym miejscu i przystępnie opisane. Wszystkie atrakcje są naniesione na plan miasta.

Uwaga! Prowadzisz kawiarnię, pensjonat na restaurację i chcesz, żeby adres i podstawowe informacje znalazły się w naszej turystycznej bazie? A może wizytówka twojego biznesu już jest na stronie turystyka.gliwice.eu, ale chcesz zmienić zdjęcia lokalu albo zaktualizować numer telefonu? Wyślij mejla na adres bpm@um.gliwice.pl.

Na stronie turystycznej można także wyszukać nadchodzące wydarzenia kulturalne – najciekawsze wystawy, koncerty i warsztaty, w których warto wziąć udział podczas pobytu w Gliwicach. Dzięki witrynie najatrakcyjniejsze miejsca można też zwiedzić wirtualnie albo zobaczyć niesamowite panoramy 360 stopni. Stronę uzupełnia także elektroniczna wersja przewodnika po Gliwicach i archiwum filmów turystycznych.

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking