Narkotyki? Na co mi to

Ajouté: 25.07.2011 / Section:

19 lipca wystartował ogólnopolski konkurs dla młodzieży, w ramach którego można zaprezentować swoją pasję lub niebanalny sposób na spędzanie czasu wolnego.

Projekt jest jednym z działań kampanii społecznej „Narkotyki? Na co mi to”. Zwycięzca konkursu zostanie twarzą tej akcji i pojawi się na promocyjnych billboardach w popularnych miastach wypoczynkowych.
Chcemy pokazać młodym ludziom, że istnieje wiele ciekawszych pomysłów na spędzenie czasu wolnego niż eksperymentowanie z narkotykami – przekonują pomysłodawcy rywalizacji. Projekt prowadzony z inicjatywy Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii ma również uświadomić młodzieży, że moda na narkotyki przeminęła. Konkurs potrwa do 31 lipca. Jego pełen regulamin jest dostępny na stronie http://nacomito.com.pl/konkurs. Naczelna zasada literacko-artystycznych szranków (w telegraficznym skrócie) to przedstawienie swojej pasji w sekcji „JA” na stronie internetowej kampanii. Najbardziej ciekawe i kreatywne wpisy będą wyłaniane w dwóch etapach – poprzez głosowanie internautów, a następnie głosowanie jury powołanego przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii. (kik)
Informacje: Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych UM w Gliwicach, tel. 32/238-54-31

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking