Piękno z wnętrza ziemi

Mis à jour: 24.02.2020 / Section: / pdf
ludzie na giełdzie minerałów Fot. materiały organizatora

Przed nami XXIV Gliwicka Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości. Każda edycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem gliwiczan. Nic dziwnego – to skarbnica wiedzy na temat minerałów i szlachetnych darów natury wydobytych z wnętrza ziemi, ale też okazja, by kupić bliskim elegancki drobiazg. Giełda została objęta honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gliwice.

Gliwicka Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości odbywa się dwa razy w roku i przyciąga zarówno pasjonatów minerałów, jak i entuzjastów ceniących biżuterię w dobrym guście. Na giełdzie można też spotkać niezwykłych kolekcjonerów, rzemieślników, artystów i jubilerów, a także zobaczyć okazałe, jedyne w swoim rodzaju minerały i kamienie szlachetne.

Najbliższe spotkanie ze skamieniałościami odbędzie się w weekend 14-15 marca w godz. od 10.00 do 18.00, w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Górnych Wałów 29. Bilety na giełdę kosztują 5 i 10 zł. Dzieci do 5. roku życia wchodzą bezpłatnie. Wydarzenie objął honorowym patronatem Prezydent Miasta Gliwice.

Więcej informacji na temat giełdy można znaleźć na stronie www.geoexpo.eu. (mf)

pierścionki
Fot. materiały organizatora
skamieniałości
Fot. materiały organizatora
plakat
pierścionki Fot. materiały organizatora
skamieniałości Fot. materiały organizatora
plakat

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking