Aktualności | Polacy? Ukraińcy? Sąsiedzi!

Polacy? Ukraińcy? Sąsiedzi!

Polacy? Ukraińcy? Sąsiedzi!

Publié: 31.03.2011 / Section: Miasto  Życie i styl 

Stowarzyszenie Genius Loci – Duch Miejsca zaprasza osoby w wieku 18 – 25 lat do udziału w półrocznym polsko-ukraińskim programie „Pracownia aktywności obywatelskiej”.

Internetowe zapisy trwają do 5 kwietnia. – W ramach programu podyskutujesz z rówieśnikami z Polski i Ukrainy o sąsiedztwie – o tym, co was dzieli i łączy. Dowiesz się więcej o odpowiedzialności społecznej i pozytywnej roli, jaką możesz spełniać w swojej najbliższej okolicy. Poznasz ciekawe sposoby pracy w zespole i metody rozwiązywania konfliktów – informują organizatorzy. Program rozpocznie się w maju. Otworzą go bezpłatne warsztaty „Polacy? Ukraińcy? Sąsiedzi!” w ukraińskim Równem. Szczegóły i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie http://www.pracownia-aktywnosci.bo.pl/.
Partnerami projektu są Theodor-Heuss-Kolleg Fundacji Roberta Boscha i stowarzyszenia MitOst e.V., Stowarzyszenie Genius Loci – Duch Miejsca, Fundacja Regionalnych Inicjatyw w Równem, Stowarzyszenie To.pole, Ukrainian Network of Adult Education & Development of Innovations. Wsparcia finansowego udziela Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Kijowie. (kik)