Białostocki RAP

Mis à jour: 02.02.2011 / Section: / pdf

Uwaga fani dobrego rapu! 5 lutego w Gliwicach wystąpi PIH.

Legenda białostockiego hip-hopu zagra w Klubie Muzycznym „Siódemka” (ul. Dworcowa 50-52). Zaprezentuje materiał ze swojego najnowszego albumu „Dowód rzeczowy nr 1”.
Płyta ukazała się kilka miesięcy temu i szybko została okrzyknięta jednym z najlepszych krążków hip-hopowych minionego roku na rodzimym rynku muzycznym. Adam Piechocki rozpoczął karierę w 2000 r. w zespole JedenSiedem. Później działał już solo. Współpracował m.in. z: Peją, Jamalem, Pezetem, Oddziałem Zamkniętym, Reni Jusis, Fokusem, Kaczorem, Ero czy Chadą. Styl PIH-a wyróżnia dynamizm i bezkompromisowość, a każda kolejna jego płyta spotyka się z coraz większym zainteresowaniem słuchaczy. Przedostatni krążek artysty – ,,Kwiaty Zła” – okazał się jednym z największych sukcesów w karierze muzyka. Album w niespełna dwa miesiące od premiery uzyskał status złotej płyty, a sam raper w plebiscycie Radia Wudoo i portalu Hip-Hop.pl został wybrany „Postacią Roku” w polskim hip-hopie.
W piątkowy wieczór w „Siódemce” z PIH-em na scenie pojawią się Boolee i Ede, reprezentujący białostocką formację Fabuła oraz Dj Perc. Jako support wystąpią reprezentanci śląskiej sceny: HK Rufijok oraz Metrowy (Protest Song). W przerwie między koncertami oraz podczas afterparty grać będzie Dj ToTenTon (Wspólny Mianownik Sound System). Początek imprezy – godz. 20.00. Bilety w cenie 25 zł (w przedsprzedaży) i 30 zł (w dniu koncertu) można nabyć w salonie wydawniczym „Czas” (ul. Zwycięstwa 1), sklepie „Andergrand” (Plac Inwalidów Wojennych 16-18) i w klubie. Liczba miejsc jest ograniczona. Na koncert zapraszają Loud District Promotions i Megayoga. (bom)

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking