Lew dla "wodociągów"

Ajouté: 17.01.2011 / Section:

fot. A. Witwicki

W piątek, 14 stycznia, prezydent Zygmunt Frankiewicz po raz siódmy wręczył statuetkę „Gliwickiego Lwa”.

W tym roku brązowy odlew dzieła Theodora Erdmanna Kalidego trafił w ręce Henryka Błażusiaka, prezesa Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Gliwicach.
Przypomnijmy, że pamiątkowa miniatura jest przyznawana efektywnym liderom firm bądź instytucji działających na terenie miasta, którzy nawet w trudnych warunkach potrafią osiągnąć sukces. Oni sami nie rzucają się zbytnio w oczy, a owoce ich menedżerskich umiejętności nie trafiają z reguły na pierwsze strony gazet. Trzeba jednak podkreślić, że zarządzane przez nich podmioty rozwijają się, nieprzerwanie inwestują i poszerzają swoją ofertę. Laureaci są wybierani przez prezydenta osobiście. Nagroda nie ma kategorii, specjalnej kapituły ani komisji konkursowej. Przyznanie jej ma za to charakter wyłącznie prestiżowy.
Wręczenie statuetki nastąpiło tradycyjnie w Gliwickim Teatrze Muzycznym, podczas noworocznego spotkania władz miasta z kadrą zarządzającą lokalnych firm i przedsiębiorstw. Warto wspomnieć, że imprezę uatrakcyjnił występ Edyty Geppert. (kik)
 

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych  Benchmarking