Kulturalny rozkład jazdy: 20–22 sierpnia

Hinzugefügt: 20.08.2021 / Bereich:
baner

Koncerty Paulli, Łydki Grubasa i Zespołu Muzyki Salonowej Eleganza, Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej, spotkanie z Jarosławem Kretem, Kino Plenerowe na pl. Grunwaldzkim – kolejny weekend w Gliwicach zapowiada się bardzo kulturalnie. Od piątku 20 sierpnia do niedzieli 23 sierpnia nie będziecie się nudzić!

  • Summer Arena w Arenie Gliwice (ul. Akademicka 50) nie zwalnia tempa. W piątek 20 sierpnia o godz. 19.00 rozpocznie się koncert Łydki Grubasa. Jako suport zagra Transgresja. W niedzielę 22 sierpnia z czytelnikami spotka się dziennikarz i podróżnik Jarosław Kret. Początek o godz. 16.00.
  • W sobotę 21 sierpnia zapraszamy na koncert Paulli w ramach cyklu „Parkowe Lato”. Występ rozpocznie się parku Chopina o godz. 19.30.
  • Na Rynku w sobotę odbędzie się występ kuglarzy (godz. 18.00), a w niedzielę – koncert Alicji Regi (godz. 17.00). Gliwicki Rynek poleca się na popołudnia!
  • W niedzielę w samo południe na skwerze przy Scenie Bojków wystąpi Zespół Muzyki Salonowej Eleganza. Muzyka klasyczna pod chmurką? Czemu nie!
  • W niedzielę, o godz. 16.00 w parku Chopina odbędzie się Wieczór z Romami.
  • Kino Plenerowe w ten weekend ponownie zawita do dzielnicy Wójtowa Wieś. W niedzielę na pl. Grunwaldzkim widzowie zobaczą film dla dzieci („Gang zwierzaków”, godz. 18.00) i dla dorosłych („Na noże”, godz. 20.00).
  • „W amfiteatrze podwórka”, czyli przy ul. Bednarskiej 8 wystąpi zespół Póki Co.  Koncert rozpocznie się w niedzielę o godz. 19.00. Te dźwięki poniosą was do muzycznej „krainy łagodności”.
  • Niezmiennie polecamy plenerową wystawę fotografii Elżbiety Dzikowskiej „Uśmiech Świata”. Znajdziecie ją na płocie przy parku Chopina, do 30 sierpnia.

Wszystkie wydarzenia kulturalne są publikowane na stronie Kultura.gliwice.eu. Jesteś organizatorem? Dodaj swoje wydarzenie na naszą stronę poprzez formularz.

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking