Potrzebujesz pomocy? Skorzystaj z bezpłatnego wsparcia

Hinzugefügt: 20.05.2021 / Bereich:
baner

Wiele osób, zwłaszcza podczas pandemii odczuwa zwiększone poczucie samotności, potrzebuje pomocy. Dlatego Fundacja ADRA Polska przygotowała innowacyjną platformę GrupaWsparcia.pl, poprzez która można anonimowo i bezpłatnie skorzystać ze wsparcia.

GrupaWsparcia.pl to platforma pomocy psychospołecznej dla osób mierzących się z różnymi życiowymi trudnościami, m.in. z samotnością, problemami psychicznymi, uzależnieniem czy żałobą, zwłaszcza w czasie pandemii. Portal skupia ludzi mających podobne problemy i chcących sobie z nimi poradzić.
Na platformie można bezpłatnie i anonimowo – bez konieczności przedstawiania się i pokazywania twarzy – podzielić się swoim problemem i otrzymać realną pomoc. Użytkownik dzieli się tylko tymi informacjami, które uzna za stosowne. Po zalogowaniu się może porozmawiać z osobami, które mają podobne doświadczenia i także chciałyby przezwyciężyć swoje słabości. Na portalu GrupaWsparcia.pl można uzyskać także wsparcie psychologa i prawnika. Obecnie z portalu korzysta już ponad 10 tysięcy osób, które z powodzeniem uzyskują pomoc i wsparcie oraz udzielają go innym – zachęcają twórcy platformy.
Platforma działa w wersji na komputer i w aplikacji mobilnej. Dla nowych użytkowników przygotowano również samouczek ułatwiający korzystanie z portalu.  Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie www.grupawsparcia.pl. (mf)

 

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking