Zmiana na stanowisku prezesa Piasta Gliwice

Hinzugefügt: 08.01.2021 / Bereich:
Grzegorz Bednarski Grzegorz Bednarski (fot. Piast Gliwice)

Po 42 owocnych miesiącach pracy z gliwickim klubem żegna się dotychczasowy prezes Paweł Żelem. W trakcie jego kadencji Piast odnotował historyczne sukcesy: w sezonie 2018/2019 zdobył mistrzostwo Polski, a ostatni sezon zakończył na trzeciej pozycji w Ekstraklasie.

- Sukcesy Piasta to efekt pracy wszystkich osób zaangażowanych w działalność klubu. Dziękuję prezesowi Pawłowi Żelemowi za te 3 lata zaangażowania i konsekwentnej pracy na rzecz gliwickiej drużyny. Jestem przekonany, że kolejne sezony będą równie udane. Życzę dalszych sukcesów i realizacji zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej – komentuje prezydent Gliwic Adam Neumann.

8 stycznia br. Rada Nadzorcza Gliwickiego Klubu Sportowego  „Piast” SA, przy pełnej akceptacji miasta, powołała na stanowisko Prezesa Zarządu Grzegorza Bednarskiego.  Nowy prezes Piasta Gliwice ma 42 lata i jest absolwentem Uniwersytetu Śląskiego.  Ostatnio zawodowo związany był z Tyskim Sportem SA. Wcześniej pracował m.in. w Urzędzie Miasta Tychy oraz w firmie Tauron Ciepło SA.

 

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking