Taneczne popołudnie w Summer Arenie

Aktualisiert: 04.08.2020 / Bereich: / pdf
taniec pod Areną Gliwice Summer Arena to miejscówka, która podbiła już serca wielu gliwiczan także dzięki zajęciom muzycznym i tanecznym. Fot. materiały prasowe Arena Gliwice

Południowoamerykańskie rytmy, afrykańskie bębny i bałkańska energia – taką mieszankę wybuchową zaserwuje w Summer Arenie duet A.HIM&Dudek już w najbliższą sobotę, 8 sierpnia, po 20.00.

Dudek, czyli tarnogórzanin Wojtek Dudek, to perkusjonalista, który łączy brzmienia z różnych zakątków świata – od Afryki po Jamajkę. Z kolei A.HIM (pod tym pseudonimem kryje się Artur Jachimiec) to człowiek-orkiestra: nie tylko DJ, ale również producent wydarzeń artystycznych, event manager katowickich klubów i współzałożyciel grupy Gryfne Synki. Panowie grają jako duet nie od dziś i niezmiennie wprawiają ludzi w taneczny nastrój – nie inaczej będzie tym razem.

O tańcu mowa nieprzypadkowo, ponieważ wieczorny koncert będzie zwieńczeniem tanecznego popołudnia, które organizujemy we współpracy ze szkołą tańca Check This Out. Instruktorzy CTO należą do krajowej czołówki, ale oprócz ogromnej wiedzy i doświadczenia wyróżnia ich przede wszystkim pasja, którą potrafią zarazić każdego, niezależnie od wieku, umiejętności i preferowanego stylu. Tancerze CTO, Gosia Janas i Radek Nosal, poprowadzą dwie godziny warsztatów – zajęcia taneczne dla dzieci i zumbę.

Całe wydarzenie będzie relacjonowane na żywo przez Radio Eska.

(as)

 

Foto

Summer Arena to miejscówka, która podbiła już serca wielu gliwiczan także dzięki zajęciom muzycznym i tanecznym

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking