Ferie z szachami

Aktualisiert: 17.01.2020 / Bereich: / pdf
chłopcy grający w szachy Fot.Freepik

Ferie to czas wolny od szkoły, ale nie od myślenia. Dlatego zachęcamy dzieci i młodzież do udziału w zimowym turnieju szachowym.

Zmagania młodych szachistów odbędą się we wtorek, 21 stycznia, o godz. 10.00 w Centrum Sportowo-Kulturalnym "Łabędź".

Rozgrywki odbędą się w systemie szwajcarskim na dystansie 7 rund z tempem gry 15 minut dla zawodnika na wykonanie wszystkich swoich posunięć w partii. Klasyfikacje będą prowadzone w trzech grupach wiekowych. Grupy zostaną utworzone po pierwszej rundzie tak, by w każdej z nich było przynajmniej 6 osób.

Na turnieju zawodnicy powinni się pojawić o godz. 9.50 i potwierdzić swój udział oraz przekazać wypełniony druk zgody rodziców na udział w zawodach oraz zgodę na wykorzystanie wizerunku (do pobrania na stronie www.mdk.gliwice.pl).

W zawodach mogą wziąć udział dzieci i młodzież do lat 18,  które do 19 stycznia zgłoszą swój udział poprzez e-mail lub sms do sędziego zawodów (mat.ryszard@op.pl, 888-909-617) lub poprzez stronę internetową  www.chessarbiter.com/turnieje/2020/ti_246/. W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, rok urodzenia, miejscowość i numer telefonu. Jeśli będą wolne miejsca możliwe będą również zapisy tuż przed rozpoczęciem turnieju. Udział w zawodach jest bezpłatny. (mf)

 

plakat

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking