Konkurs! Po nitce do kłębka

Hinzugefügt: 13.10.2010 / Bereich:

Popołudnie z miłą sercu osobą w egzotycznych wnętrzach Palmiarni? Nowa efektowna roślina w domowych zbiorach? Relaks na basenie? A może wejściówki do kina lub teatru? Oto nagrody w konkursie, którym żegnamy babie lato w Gliwicach!


W najnowszym wydaniu Miejskiego Serwisu Informacyjnego (dostępnym w wersji elektronicznej na stronie www.gliwice.eu) pojawiła się mapa konstrukcji kwiatowych Miejskiego Zarządu Usług Komunalnych. Wystarczy dokładnie ją przestudiować i połączyć zdjęcia kwietników MZUK z odpowiadającymi im miejscami na mapie miasta (np. 1-C).

Podpisujemy odpowiedź swoim imieniem i nazwiskiem oraz numerem kontaktowym, a następnie przesyłamy pocztą (MZUK, ul. Strzelców Bytomskich 25c, 44-109 Gliwice), e-mailem (na adres mzuk@mzuk.pl, z dopiskiem KONKURS) bądź dostarczamy osobiście do sekretariatu MZUK w godzinach pracy firmy. To wszystko!

Zgłoszenia będą przyjmowane w nieprzekraczalnym terminie do 25 października. Nazwiska laureatów pojawią się 4 listopada na łamach MSI. Zapraszamy do zabawy!
Informacje: Iwona Kokowicz, rzecznik prasowy MZUK, tel. 32/335-04-24
 

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking