Content type: Ereignis

Jam Session w starych, jazzowych stylach organizowane przez Fundację Jazzu Tradycyjnego.

Content type: Ereignis

JazZoom to działający od ponad sześciu lat zespół z Krakowa, którego liderką jest gitarzystka, kompozytorka i autorka tekstów Kasia Zawieracz. Zespół z powodzeniem koncertuje na muzycznych scenach zarówno w kraju jak i za granicą (festiwale we Włoszech i Austrii).

Content type: Ereignis

Jam session w stylistyce blues, jak w każdy trzeci wtorek miesiąca. Prowadzenie - Kajetan Drozd z formacji "Kajetan Drozd Band". Więcej TUTAJ.

Content type: Ereignis

wystąpią:

Bernard Maseli - el.vibes (Mallet Kat)
Michał Barański - el.bass
Daniel “Dano” Soltis (Słowacja) – drums percussion

Więcej TUTAJ.

Content type: Ereignis

Warsztaty pt. „Kiedy dziecko mnie złości …”. Co sprawia, że złość rodzica sięga ,,zenitu”, jak to wpływa na dziecko oraz co robić by złość nie niszczyła relacji? – prowadzenie: Mirosława Bubak i Dorota Pniowska.

Content type: Ereignis

Podczas ostatniego spotkania w ramach Gliwickiej Zielarni otoczą nas aromaty dzikiej kuchni. Spotykamy się 12 sierpnia o godz. 11.00 i 13.00.

Content type: Ereignis

19 sierpnia będzie można wziąć udział w smakowitych warsztatach dla całej rodziny. Skosztujemy słodkich owoców prosto z polskich sadów i wymienimy się książkami!

Tematem przewodnim ekoimprezy Rodzinka na Zielonym w BLCRK (ul. Dubois 22) będą pyszne jabłka, gruszki i śliwki.

Content type: Ereignis

Inspirujące Spotkanie Otwarte "Jak sobie radzić ze zmęczeniem?" poprowadzi Halina Kacprzak, chemik i ekolog. Wstęp wolny.

Content type: Ereignis

Ostatnie w tym roku spotkanie w ramach Rozesmianych Podwórek zaplanowano na 28 sierpnia. O godz. 10.30 przy ul. Spółdzielczej 7 na Zatorzu odbędą się zajęcia z grafiiti i warsztaty bębniarskie.