Content type: Ereignis

Więcej informacji TUTAJ.

Content type: Ereignis

2 września park Chopina będzie najbarwniejszym i najweselszym miejscem w mieście. Tego dnia swoje święto będą mieli gliwiccy seniorzy!

Content type: Ereignis

Po raz kolejny Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach włącza się w zainaugurowaną przez Prezydenta RP akcję „Narodowe czytanie”.

Content type: Ereignis

Atrakcji nie zabraknie! Będą przedstawienia Teatru Pinokio i Lufciku na Korbkę. Młodzież spróbuje swoich sił w bubble footballu. Gracze rozegrają mecz opakowani w wielkie, przezroczyste kule. Dla dorosłych będą zajęcia zumby i jogi.  Wstęp na wszystkie atrakcje jest bezpłatny.

Content type: Ereignis

Na wielbicieli czterech kółek czekają: Mobilny tor off – road, Wrak Race, czyli emocjonujące wyścigi wraków samochodowych oraz pokazy Monster Trucka. Przygotowaliśmy też ekscytujące show motocyklowe w wykonaniu Stuntera 13, mistrza świata i wielokrotnego mistrza Polski w stuncie motocyklowym - Rafała Pasierbka.

Content type: Ereignis

Społeczna Kuchnia na Zielonym otwiera się po raz drugi i zaprasza na SPOTKANIE WEGAŃSKIE.

Content type: Ereignis

Stowarzyszenie "Gliwickie Metamorfozy" zaprasza na wycieczkę do Ozimka, na uroczystości związane ze 190 rocznicą oddania do użytku mostu wiszącego. W programie przygotowanym przez Stowarzyszenie Dolina Małej Panwi znajdą się m.in: inscenizacja historyczna oraz korowód postaci "z epoki".

Content type: Ereignis

Już 22 września, w samym centrum naszego miasta - w parku Chopina, wyjątkowa, bo pierwsza edycja Festiwalu Entuzjastów Sektora Trzeciego.

Content type: Ereignis

Celem imprezy jest promowanie wśród mieszkańców Śląska świadomości ekologicznej, umożliwienia im nawiązanie bezpośredniego kontaktu z wytwórcami żywności ekologicznej i tradycyjnej oraz promocja rolnictwa ekologicznego.

Content type: Ereignis

Zagrać w grę planszową większą od samych graczy? Położyć planszę na trawie i grać z przyjaciółmi? A może spotkać się z autorem książek detektywistycznych i spróbować rozwiązać przygotowane przez niego zagadki?