Zaczytaj się na Święta

Ajouté: 17.12.2021 / Section:
mikołaj na ławce MBP w Gliwicach organizuje świąteczną akcję Zaczytane Gliwice nie po raz pierwszy. W zeszłym roku sympatyczni bibliotekarze rozdawali gliwiczanom książkowe upominki na Boże Narodzenie w parku Chopina. (fot. materiały organizatora)

Dla kogo z Was najlepszym prezentem pod choinkę jest książka? Specjalnie dla „zaczytanych” niespodziankę na Boże Narodzenie wyczarują Święty Mikołaj i jego Elfy oraz… gliwiccy bibliotekarze, oczywiście!

Co trzeba zrobić, żeby w niedzielę 19 grudnia zostać obdarowanym przez pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach? Między godz. 17.00 a 18.00 zameldować się na scenie głównej w Centrum Handlowym Forum (ul. Lipowa 1) i rozwiązać zagadkę ze świątecznego koła fortuny. Wszystkie upominki, jak na bibliotekę przystało, będą książkowe. Literackie historie w sam raz na Święta!

Uwaga! Święty Mikołaj i jego Elfy przed Świętami mają pełne ręce roboty, dlatego na spotkanie w Gliwicach przygotują ograniczoną liczbę książek. W prezentowym worku znajdzie się 100 tytułów dla dzieci i 100 książek dla dorosłych. Kto pierwszy, ten lepszy!

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych  Benchmarking