Czas na strategię promocji

Ajouté: 27.09.2021 / Section:
warsztaty, ekran z napisem powitalnym na pierwszym planie fot. Buszman. Komunikacja Doradztwo Badania Strategie

Zapraszamy przedstawicieli gliwickiego środowiska akademickiego i biznesowego do udziału w warsztatach strategicznych w ramach prac nad strategią promocji Miasta Gliwice na lata 2022–2024. Warsztaty prowadzone przez firmę Buszman. Komunikacja Doradztwo Badania Strategie, odpowiedzialną za przygotowanie tego dokumentu, odbędą się w czwartek 30 września w godzinach 9.30–15.00 w sali 146 w gmachu Urzędu Miejskiego przy ul. Zwycięstwa 21. Kolejny termin spotkań to 7 października w godz. 14.00–17.00.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc, uprzejmie prosimy o przesyłanie potwierdzenia udziału w czwartkowym spotkaniu do środy 29 września, do godz. 16.00, na adres e-mail gliwice@buszman.biz. Zapisy na kolejny warsztat będą możliwe do wtorku 5 października.   

Przypominamy, że wszyscy, którzy chcieliby wyrazić swoje uwagi lub pomysły dotyczące promocji Gliwic, mogą przesyłać je na adres  gliwice@buszman.biz.  

Działania podjęte w wyniku wdrożenia strategii promocji będą miały bezpośredni wpływ na uczelnie oraz przedsiębiorstwa działające w Gliwicach, dlatego tym bardziej zapraszamy do zaangażowania się w proces przygotowania strategii promocji Gliwic! 

warsztaty, uczestnicy przy stołach
fot. z arch. Buszman. Komunikacja Doradztwo Badania Strategie

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking