Aktualności | GEPAR zintegrowany z login.gov.pl

GEPAR zintegrowany z login.gov.pl

GEPAR zintegrowany z login.gov.pl

Publié: 18.06.2021 / Section: Miasto 

Na Gliwickiej Elektronicznej Platformie Analityczno-Rozrachunkowej GEPAR można sprawdzić wysokość naliczonych podatków lokalnych, opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi, rocznej opłaty z tytułu użytkowania wieczystego, a także dzierżaw i bezumownego korzystania z nieruchomości, jak również opłacić je w terminie, bez wychodzenia z domu. Teraz też łatwiej zalogować się na GEPAR-owe konto, bo platforma ta została zintegrowana z ogólnodostępnym, publicznym serwisem login.gov.pl.

Wdrożenie integracji platformy GEPAR z Węzłem Krajowym Identyfikacji Elektronicznej (login.gov.pl) z jednej strony stanowi spełnienie wymagań w stosunku do tego typu systemów określonych w obowiązujących przepisach prawa, a z drugiej jest istotnym ułatwieniem dla użytkowników GEPAR w zakresie ujednolicenia logowania tej platformy ze sposobem logowania do innych portali administracji publicznej. Przypominamy, że w serwisie login.gov.pl potwierdzamy swoją tożsamość za pomocą Profilu Zaufanego, e-dowodu lub usługi moje ID.

Projekt GEPAR został współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014–2020.

GEPAR logotyp UE