#SzczepieniewGliwicach

Ajouté: 08.06.2021 / Section:
baner

Rusza edukacyjna kampania wyjaśniająca#SzczepieniewGliwicach, którą organizują gliwiccy medycy. Zaszczep się – przyłącz się do walki z pandemią.

Gliwiccy medycy wiedzą, że warto się szczepić, a zbiorowa odporność ma sens i jest jedyną drogą do walki z pandemią. Swoja wiedzą chcą się podzielić, motywować, wyjaśniać i zachęcać do szczepień przeciw COVID-19. Właśnie rusza gliwicka akcja promująca szczepienia.
Dyżurując w pogotowiu wiele razy widziałem ogromne cierpienie, ból i wycieńczenie pacjentów walczących z ciężkim przebiegiem COVID-19. Trzeba robić wszystko, aby takie dramaty już nigdy nie miały miejsca, dlatego bez wahania wziąłem udział w tej kampanii – mówi Rafał Kucza, pielęgniarz i ratownik medyczny, który od początku pandemii pracuje w jednym z największych punktów szczepień w woj. śląskim prowadzonym przez Szpital Miejski nr 4 w Gliwicach, w hali Lodowiska Tafla przy Akademickiej 29, w którym dotychczas przeprowadzono aż 80 tysięcy szczepień przeciw COVID-19.

Zapisałem na szczepienie moją córkę, z pełną odpowiedzialnością i przekonaniem, że to najlepszysposób na zakończenie tego pandemicznego koszmaru. Gdy jeszcze rok temu nie wiedzieliśmy, w jakim kierunku to wszystko pójdzie, marzyliśmy o szczepieniach, które pomogą nam wrócić do normalności. Niech to marzenie teraz się spełni. Działajmy wspólnie i promujmy akcję #SzczepieniewGliwicach – przekonuje Przemysław Gliklich, prezes Szpitala Miejskiego nr 4 w Gliwicach.

#SzczepieniewGliwicach

To jest czas na pokonanie pandemii! Nie zwlekaj!

Aby zapisać się na szczepienie można skorzystać z bezpłatnej infolinii Narodowego Programu Szczepień 989, skontaktować się z punktem szczepień, wysłać SMS na numer 664-908-556 lub 880-333-333  o treści: SzczepimySie lub wybrać e-rejestrację.

 

baner2
baner3
baner2
baner3

Związek Polskich Miast ePuap Śląska Karta Usług Publicznych SEKAP Benchmarking